ORfot İlk Karma Fotoğraf Sergisini Açtı


İşte büyük gün geldi çattı; sergimiz açılıyor :)

2011 başında kurulmuş olan ORfot (Oyak Renault Fotoğraf  Topluluğu) olarak önce teknik eğitimimizi alıp daha sonra sahaya çıkarak çektiğimiz resimlerden en güzellerini seçip fotoğraf ilgililerinin beğenisine sunduk. İlk karma fotoğraf sergimiz 23 kişinin toplam 42 fotoğrafı ile 1 Kasım 2011 günü düzenlediğimiz kokteyl ile açıldı.

Çok taze bir grubuz, uzun yıllar olmadı, ancak; zaten aynı çatı altında çalışıyor oluşumuzun yanında beraber aldığımız fotoğraf eğitimleri ile gittiğimiz fotoğraf gezileri ve diğer sosyal etkinliklerimiz bizi kısa sürede kaynaştırdı, büyük bir aile gibi olduk. Ve hedefimiz olan ilk karma sergimizin açılışı hepimiz için büyük bir heyecan sebebiydi o gün.

Korupark alışveriş merkezinin en üst katında bulunan Koruart Sanat Galerisi’nde 13 Kasım’ a kadar sergilenmeye devam edecek fotoğraflarımızı merak edenler için son 2 gün. İlgililere duyurulur :)

Sergi açılışımıza dair fotoğraf karelerinin yanında basında çıkan birkaç haberi de paylaşmadan geçemeyeceğim; Hürriyet gazetesi Bursa eki ve Olay gazetesi haberlerini görebilirsiniz :) Ayrıca tüm ORfot üyesi arkadaşlarıma ve hocamız sayın Mehmet Dağ’a bir de buradan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Beraber nice sergi heyecanları yaşamamız dileğiyle :)

Reklamlar

Yorum Yazmak İster misin?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s